Artykuły - Wydarzenia

czwartek, 23 maj 2013 15:49

Synapia współorganizatorem Targów Interaktywnych Pomocy i Materiałów Edukacyjnych wykorzystywanych w wychowaniu przedszkolnym oraz edukacji elementarnej.

W dniu 22.05.2013 odbyły się Targi Interaktywnych Pomocy i Materiałów Edukacyjnych wykorzystywanych w wychowaniu przedszkolnym oraz edukacji elementarnej.

Organizatorem spotkania było Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego a impreza, dzięki uprzejmości Pana dyrektora Krzysztofa Durnasia, odbyła się w Szkole Podstawowej nr 35 w Łodzi.

Podczas spotkania nauczyciele zaprezentowali efekty pracy Zespołów, które spotykały się pod czujnym okiem Metodyków i ze wsparciem naszej firmy Synapia. Pokazali ciekawie przygotowane i atrakcyjne dla dzieci karty pracy i ćwiczenia interaktywne wykorzystujące zdjęcia i filmy np. o tematyce przyrodniczej. Reprezentanci Zespołów pokazali i omówili metodyczną przydatność gotowych już materiałów dydaktycznych przygotowanych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej Interwrite DualBoard oraz oprogramowania Workspace. Podzielili się z uczestnikami Targów cennymi, praktycznymi doświadczeniami.

Podczas spotkania nauczyciele prezentowali karty pracy i różne materiały dydaktyczne przygotowane z wykorzystaniem tablicy Interaktywnej Interwrite DualBoard oraz oprogramowania Workspace.

Ponadto wydawnictwa; Grupa Edukacyjna, Nowa Era, Nowa Szkoła, PWN, zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną dedykowaną dla najmłodszych uczniów korzystając z tablicy interaktywnej.

Poza prezentacją licznych ciekawych materiałów interaktywnych, na Targach zostały wręczone dyplomy dla placówek, które aktywnie uczestniczyły w upowszechnianiu innowacyjnych rozwiązań multimedialnych stosowanych w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolenej.

 Cieszymy się, że mogliśmy być współorganizatorami tej imprezy.


Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

infolinia

Kontakt telefoniczny
(+48 42) 288 16 99
Kontakt mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.