Artykuły - Wydarzenia

poniedziałek, 02 styczeń 2012 01:00

Nowe modele tablic

Nowe modele tablic


Firma eInstruction, zmieniła estetykę tablic interaktywnych Interwrite DualBoard.

Nowoczesny wygląd otrzymał pasek skrótów znajdujący się z prawej strony tablicy. Nowy pasek zawiera 18 przycisków (w tym trzy przyciski programowalne przez użytkownika), umieszczone w tej samej kolejności co w poprzednim modelu. Kolejność zachowano specjalnie z myślą o użytkownikach starszych modeli, którym ułatwi to pracę z nową tablicą.

pasek skrótów

Zmienił się także wygląd ikonek. Otrzymały one nowoczesny wygląd, zgodny z najnowszymi trendami. Obecnie są to piktogramy – uniwersalne dla wszystkich użytkowników tablic interaktywnych Interwrite na całym świecie.

Dużą zmianą jest rezygnacja z drugiego paska skrótów po lewej stronie. Badania firmy eInstruction, przeprowadzone w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych na całym świecie, wykazały jego znikome użycie w praktyce. Dzięki zastosowaniu jednego paska skrótów i usunięciu opisów tekstowych przy ikonkach możliwe byłozwiększenie obszaru roboczego tablicy.

Nowy DualBoard to nie tylko zmiana wyglądu. Najnowsze modele mają zamontowane z tyłu tablicy dodatkowe listwy wzmacniające konstrukcję. Dzięki nim powierzchnia tablicy jest jeszcze bardziej odporna na jakiekolwiek odkształcenia spowodowane naprężeniami podczas transportu i montażu oraz wieloletnim użytkowaniem tablicy w różnych warunkach. W związku z tym uległa zmianie jej waga. Obecnie najpopularniejszy model tablicy Interwrite o przekątnej 79 cali waży ok. 23 kg.

Wprowadzone przez eInstuction zmiany z pewnością korzystnie wpłyną na pracę z tablicą interaktywną DualBoard.Ważny jest fakt, że pomimo wprowadzonych ulepszeń nie zmieniły się ceny tablic.


Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

infolinia

Kontakt telefoniczny
(+48 42) 288 16 99
Kontakt mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.