Centrum Szkoleniowe SYNAPIA

Konsultacje indywidualne

W ramach konsultacji mogą być omawiane tematy z dowolnych modułów warsztatowych do wybranej tablicy interaktywnej. Szczegółowa tematyka konsultacji i jej zakres ustalana jest indywidualnie z Klientem.


Możliwe proponowane zagadnienia:

  • problemy techniczne z tablicą lub projektorem
  • podstawy bieżącej pracy z wybraną tablicą interaktywną 
  • tworzenie prostych ćwiczeń i kart pracy na zajęcia z wybraną tablicą interaktywną
  • zaawansowane narzędzia do tworzenia ćwiczeń interaktywnych na lekcje z wybraną tablicą
  • wykorzystanie tablicy interaktywnej i jej programu na lekcji z wybranego przedmiotu
  •  inne zgodnie z Państwa sugestiami

Spotkania odbywają się w naszej sali szkoleniowej przy ul. Gdańskiej 80 w Łodzi wyposażonej w różne tablice interaktywne, projektory, tablety, piloty do testów i inne nowoczesne urządzenia multimedialne.


Konsultacje mogą być prowadzone w formie szkolenia przy tablicy (bieżąca praca przy tablicy) lub w formie warsztatów praktycznych przy komputerze a także w formie "mieszanej". Forma ustalana jest indywidualnie po uwzględnieniu potrzeb Klienta i stopnia zaawansowania jego wiedzy z zakresu obsługi tablicy interaktywnej.
Czas trwania konsultacji minimum 2 godziny lekcyjne.
Terminy konsultacji ustalamy indywidualnie z Klientem.
Cena ustalana jest indywidualnie. W cenie uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe w postaci papierowej oraz elektronicznej. Po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość zainstalowania oprogramowania do tablicy interaktywnej na komputerze klienta (czas instalacji oprogramowania jest doliczany dodatkowo do czasu konsultacji).
Jeśli chcesz dostać ofertę cenową na konsultacje indywidualne skontaktuj się z działem handlowym pod numerem telefonu 42 288 16 98
lub napisz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

infolinia

Kontakt telefoniczny
(+48 42) 288 16 99
Kontakt mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.