Interaktywnie Profesjonalnie Nowocześnie

Pracownia edukacja wczesnoszkolna

W związku z naborem do  konkursu na projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach którego będzie można uzyskać wsparcie na zakup m.in.: pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz podnoszenie kompetencji cyfrowych nauczycieli przedstawiamy propozycje kompletnego wyposażenia pracowni wraz z kompletem usług montażowych i szkoleniowych.

  • Monitor interaktywny Newline 6519RS/6520ER ATLAS

65 calowy monitor 4K do prowadzenia zajęć w tym …on-line, bieżące notatki, wyświetlanie treści w jakości 4K, dostęp do dokumentów i plików w komputerze

  • Oprogramowanie MozaWeb Premium Teacher 2 LATA

Oprogramowanie z gotowymi do wykorzystania na lekcjach materiałami multimedialnymi w tym obiektami 3D wraz
z   zadaniami, opisami, filmami edukacyjnymi oraz dużą ilością gotowych zabaw i gier edukacyjnych

  • Zestaw robotów do kodowania (6 x Ozobot Evo + zestaw scenariuszy + zestaw puzzli)

Wyjątkowo łatwy w obsłudze robot do rozpoczęcia nauki programowania dla najmłodszych. Programowanie za pomocą różnokolorowych pisaków, gotowych elementów graficznych lub schematów blokowych, znakomity do pracy zespołowej, rozwija kreatywność, umiejętności matematyczne, myślenie strategiczne.

  • Podłoga interaktywna FunFloor lub ścianka interaktywna Fun Wall

Niezwykle prosta w użytkowaniu podłoga pozwalająca na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Wspomaga naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne są przeplatane z grami tworzącymi pakiet Fun co sprawia, że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci.

  • Instalacja urządzeń w miejscu użytkowania

Szkolenia warsztatowe dla nauczycieli przygotowujące do samodzielnego prowadzenia zajęć z wykorzystaniem proponowanych narzędzi TIK

Wyżej wymienione sprzęty i usługi w cenie 24 500 zł brutto