Interaktywnie Profesjonalnie Nowocześnie

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

 • Oprogramowanie Mozabook

  Niezwykle bogate w treści oprogramowanie edukacyjne dedykowane zwłaszcza nauczycielom historii, biologii, geografii, fizyki, chemii, muzyki i sztuki – znakomite do wykorzystania z monitorami lub tablicami interaktywnymi.  Zawiera ponad 1000 modeli 3D, tysiące zdjęć, setki dźwięków i filmów, gotowych ćwiczeń oraz szereg szablonów do tworzenia własnych ćwiczeń i testów. Zawiera też wszystkie narzędzia dostępne zazwyczaj w programach narzędziowych tablic i monitorów. Obecnie 6 miesięcy gratis do wszystkich monitorów Newline, tablic Newline, tablic DualBoard i TouchBoard

 • Megamatma

  Internetowe zasoby z matematyki dedykowane nauczycielom i uczniom klas 4-8 szkół podstawowych, wszystkich klas szkół ponadpodstawowych oraz studentom. Wszystkie treści pogrupowane są w czytelne kategoria ze względu na pozom nauczania. Serwis jest tak napisany, by każdy, bez względu na poziom wiedzy z matematyki, mógł zrozumieć czytany tekst i sposoby rozwiązań zadań. MegaMatma to jedyne takie miejsce w Internecie, które przedstawia pełne rozwiązania każdego przykładu i zadania, nawet kilkoma sposobami. Ani drukowane książki, ani inne serwisy edukacyjne, nie mają rozwiązanych zadań, tylko podają “klucze odpowiedzi”. Klucz odpowiedzi jest niewystarczający dla ucznia do samodzielnej nauki, czy uzupełnienia braków. Rozwiązania i pełne wytłumaczenia krok po kroku dają możliwość nauki własnej

 • Mozaweb Premium Student

  MozaBook Premium Student  to rozwiązanie dla ucznia  przydatne w nauczaniu zdalnym. Jest to przeglądarkowa wersja oprogramowania edukacyjnego Mozabook  do pracy na komputerze oraz na tabletach z systemem Android i iO z dostępem do Internetu.

  Cena: 127,00  brutto
 • Oprogramowanie Zrób to sam! Pomocnik nauczyciela

  Rewelacyjny program do tworzenia własnych ćwiczeń interaktywnych na podstawie kilkunastu łatwych do użycia szablonów. Został stworzony jako pomoc dla nauczycieli pracujących z tablicami interaktywnymi. Ćwiczenia programu “Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” interaktywnie reagują na odpowiedź.

  Cena: 690,00  brutto
 • Mozaweb Premium Student (Pakiet 20 licencji)

  MozaBook Premium Student  to rozwiązanie dla ucznia  przydatne w nauczaniu zdalnym. Jest to przeglądarkowa wersja oprogramowania edukacyjnego Mozabook  do pracy na komputerze oraz na tabletach z systemem Android i iO z dostępem do Internetu.

  Cena: 1 024,00  brutto