Interaktywnie Profesjonalnie Nowocześnie

Dla kogo pracujemy?

To nauczyciel wie jak uczyć – my chcemy tylko dostarczyć narzędzia i zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę z ich korzystania. Chcemy, aby super pomysły aktywnych i zaangażowanych nauczycieli na ciekawe lekcje stały się rzeczywistością. Dążymy do tego, abyście Państwo mogli wymieniać się pomysłami, opiniami i wiedzą. Ta strona powstaje dla Państwa pożytku i wygody. Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za opinie i uwagi.

Zakres działalności:

Firma Synapia Sp. z o.o. oferuje pełne wyposażenie i opiekę dla szkół  oraz przedszkoli w zakresie nowoczesnych pomocy dydaktycznych:

  • sprzętu interaktywnego, multimedialnego i komputerowego,
  • oprogramowania przydatnego nauczycielom do przygotowania i prowadzenia lekcji (systemy operacyjne, programy użytkowe, programy do nauki poszczególnych przedmiotów, programy interaktywne do tablic, tabletów i pilotów),
  • innych pomocy dydaktycznych typu plansze interaktywne, EDU-ROMy.

Przy sprzedaży zapewniamy pełne wsparcie w postaci:

  • pomocy przy wyborze optymalnego rozwiązania i kompletacji dedykowanych zestawów,
  • instalacji w wymaganym zakresie (montaż tablic i projektorów, instalacje komputerów i oprogramowania i inne w zależności od potrzeb),
  • szkoleń w tym praktycznych warsztatów, z zakresu wykorzystania sprzętu i oprogramowania interaktywnego dla nauczycieli różnego typu szkół i na różnych stopniach zaawansowania i w różnych grupach tematycznych (szkolenia dla nauczycieli humanistów, matematyków, lektorów języków obcych, nauczycieli klas I-III i innych).

Nie tylko wieloletnie doświadczenie handlowe naszych pracowników, ale również fakt, że są to byli nauczyciele sprawia, że jesteśmy na bieżąco i trafiamy w rozpoznane potrzeby naszych Klientów. Zobacz kto nam zaufał – i komu dziękujemy za zaufanie.